Nederlands   English  


SEPTEMBER

1 zondag 11e Zondag na Pinksteren.
Hl. martelaar Andreas Stratelatus en 2593 mede-martelaren.
Na de Liturgie, moleben vóór het begin van het schooljaar.
1 Кor. IX, 2–12. Mat. XVIII, 23–35.
10.30 Liturgie
7 zaterdag Vooravond van zondag.
Мф. XXVIII, 16–20.
17.30 Vigilie
8 zondag 12e Zondag na Pinksteren.
Hll. martelaren Adrianus en Natalia.
1 Kor. XV, 1–11. Mat. XIX, 16–26.
10.30 Liturgie
11 woensdag Vooravond van het feest van de heilige rechtgelovige grootvorst Alexander Nevsky.
Mat. XI, 27–30.
18.30 Vigilie
12 donderdag HEILIGE RECHTGELOVIGE GROTE VORST ALEXANDER NEVSKY.
Gаl. 5:22-6:2. Мat. 11:27-30.
10.30 Liturgie
14 zaterdag Vooravond van zondag.
Мк. XVI, 1–8.
17.30 Vigilie
15 zondag 13e Zondag na Pinksteren.
Hll. Antonius en Theodosius van het Kiëvse Holenklooster.
1 Kor. XVI, 13–24. Mat. XXI, 33–42.
10.30 Liturgie
21 zaterdag GEBOORTE VAN DE MOEDER GODS.
Filip. 2:5-11. Lk. 10:38-42; 11:27-28.
10.30 Liturgie
22 zondag 14e Zondag na Pinksteren, voor Kruisverheffing.
Hl. Jozef, hegoemen van Volozk, wonderdoener.
Gal. VI, 11–18. Joh. III, 13–17.
10.30 Liturgie
26 donderdag Vooravond van Kruisverheffing.
Na Grote Doxologie uitdraging en verering van het Heilig en Levenschenkend Kruis.
Joh. 12, 28-36.
18.30 Vigilie
27 vrijdag FEEST VAN KRUISVERHEFFING.
1Kor. 1:18-24. Joh. 19:6-11;13-20;25-28;30-35.
10.30 Liturgie
28 zaterdag Vooravond van zondag.
Lk. XXIV, 1–12.
17.30 Vigilie
29 zondag 15e Zondag na Pinksteren, na Kruisverheffing.
Hl. grootmartelares Eufemia de Alomgeprezene van Chalcedon.
Gal. II, 16–20. Мk. VIII, 34 – IX, 1.
10.30 Liturgie
 

OKTOBER
5 zaterdag Vooravond van zondag.
Lk. XXIV, 12–35.
17.30 Vigilie
6 zondag 16e Zondag na Pinksteren.
Ontvangenis van de heilige Profeet, Voorloper en Doper van de Heer Johannes.
2 Kor. VI, 1–10. Lk. V, 1–11.
10.30 Liturgie
8 dinsdag Ontslaping van de heilige Sergi, hegoemen van Radonezj
Gal. V, 22 – VI. 2. Lk. VI, 17–23.
10.30 Liturgie
12 zaterdag Vooravond van zondag.
Lk. XXIV, 36–53.
17.30 Vigilie
13 zondag 17e Zondag na Pinksteren.
Hl. Mikhail, het erste mitropoliet van Kiev.
2 Kor. VI, 16 – VII. 1. Lk. VI, 31–36.
10.30 Liturgie
14 maandag Feest van Moeder Gods Bescherming (Pokrov).
Hl. Apostel Ananias, Hl. Roman de Melodist.
Hebr. IX, 1–7. Lk. X, 38–42; XI, 27–28.
10.30 Liturgie
19 zaterdag Vooravond van zondag.
Joh. XX, 1–10.
17.30 Vigilie
20 zondag 18e Zondag na Pinksteren.
Hll. martelaren Sergius en Bakchus in Syrië.
2 Kor. IX, 6–11. Lk. VII, 11–16.
10.30 Liturgie
26 zaterdag Vooravond van zondag.
Joh. XX, 11–18.
17.30 Vigilie
27 zondag 19e Zondag na Pinksteren.
Hll. Vaders van het Zevende Oecumenische Concilie.
2 Kor. XI, 31 – XII, 9. Lk. VIII, 5–15.
10.30 Liturgie
30 woensdag Hl. Apostel en evangelist Lukas. 18.30 Moleben
 

OKTOBER
2 zaterdag Dimitriuszaterdag
(gedachtenis van de ontslapenen).
Herdenking van alle strijders die op het slagveld zijn omgekomen en alle ontslapen orthodoxe christenen.
11.30 Panichida
2 zaterdag Vooravond van zondag.
Joh. XX, 19–31.
17.30 Vigilie
3 zondag 20e Zondag na Pinksteren.
Hl. monnik Hilarion de Grote.
Gal. I, 11–19. Lk. XVI, 19–31.
10.30 Liturgie
8 vrijdag Hl. Grootmartelaar Dimitri van Solun (Thessalonika).
2 Tim. II, 1–10. Joh. XV, 17 – XVI, 2.
10.30 Liturgie
9 zaterdag Vooravond van zondag.
Joh. XXI, 1–14.
17.30 Vigilie
10 zondag 21e Zondag na Pinksteren.
Grootmartelares Paraskeva ‘Petka’.
Hl. Job (Iov) hegoemen van Potsjajev. Hl.Dimitri van Rostov.
Gal. II, 16–20. Lk. VIII, 26–39.
10.30 Liturgie
16 zaterdag Vooravond van zondag.
Joh. XXI, 15–25.
17.30 Vigilie
17 zondag 22e Zondag na Pinksteren.
Hl. monnik Johannikius de Grote.
Gal. VI, 11–18. Lk. VIII, 41–56.
10.30 Liturgie
20 woensdag Heilige Aartsengel Michaël en alle Onlichamelijke Machten. 18.30 Moleben
22 vrijdag Icoon van de Moeder Gods ‘de Snelverhorende’.
Filip. 2:5-11. Lk. 10:38-42; 11:27-28.
Attentie:Liturgie wordt in de kerk aan de Persijnstraat 16 gehouden!
10.30 Liturgie
23 zaterdag Vooravond van zondag.
Mat. XXVIII, 16–20.
17.30 Vigilie
24 zondag 23e Zondag na Pinksteren.
Hl. grootmartelaar Menas. Hl. monnik Theodorus van Studiet.
Ef. II, 4–10. Lk. X, 25–37.
10.30 Liturgie
30 zaterdag Vooravond van zondag.
Mk. XVI, 1–8.
17.30 Vigilie
 


Разместите
наш баннер
на своем сайте!

ХРАМ СВ. БЛАГОВЕРНОГО ВЕЛИКОГО КНЯЗЯ АЛЕКСАНДРА НЕВСКОГО - ROTTERDAM

Код баннера
смотрите здесь


Паломническая служба для инвалидов



«Сестры» — Ново-Тихвинский женский монастырь



Ðåéòèíã@Mail.ru

Rambler's Top100

Православный каталог